ÖVRIGT / Mattor / Shahsavan 6706013
nr 670 6013
Shahsavan
Antik, 122x279
Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, lagningar, trampveck, båda kortsidor saknar ngn knutrad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 november 2010
kl 16:01:01
29/11 13:29:51
29 nov
Orientaliska Mattor
Dekorativa och antika orientaliska mattor.
Läs mer om Orientaliska Mattor